AGENDA 2013
 
GENER
05: Cavalcada de Reis (Al Barri)

 
FEBRER
08: Ranxo a Pepita Casanellas (Al Barri)
09: Rua de Carnestoltes (Al Barri)
09: Gran Ball i Concurs de disfreses (a Pepita Casanellas)
13: Dimecres de Sendra ( Casa del Rellotge )
16: Cercavila de Gegantons (Festes de la Laia de Barcelona)
17: Cercavila de Gegants (Festes de la Laia de Barcelona)
17: Tabalada (Festes de la Laia de Barcelona)
17: Correfoc Infantil (Festes de la Laia de Barcelona)

 
MARÇ
16: Bateig Quimera de Guspires ( Sants)
20: Tallers ( Sant Pere Clave Ments Ubertas )

 
ABRIL
20: Reunio y Junta de la colla 18:00 Y 18:00 LOCAL
21: Gegants ( Sant Andreu de la Barca ) 8:45 LOCAL

 
MAIG
05: Gegants (Poble D´Ámer Girona ) 7:45 LOCAL
26: Gegants ( Trinitat Vella ) 9:00 LOCAL

 
JUNY
01: Habaneras Montjuic ( Montjuic ) 9:00 LOCAL
01: Bateig de la LOKI ( Sants )
02: Fundacio Paco Candel( Parc Ciutadella ) 11:00 LOCAL
08: Festa al carrer gegants(Cotxeres de Sants ) 10:30 LOCAL
09: Corpus Cristi ( Al Barri ) 9:00 LOCAL
09: Barbacoa Colles ( LOCAL ) 18:00 LOCAL
16: Reunio Colla Preparatius Bacanals 2013 18:00 LOCAL
21: Correfoc Adults Sant Joan ( Al Barri ) 18:00 LOCAL
22: Tabalada Sant Joan ( Al Barri ) 8:45 LOCAL
22: Correfoc Infantil Sant Joan ( Al Barri ) 17:00 LOCAL
23: Gegants Sant Joan ( Al Barri ) 9:00 LOCAL
23: Concurs de Paella ( Al Barri ) 9:00 LOCAL
23: Flama Canigo y Fogata Sant Joan ( Al Barri ) 17:00 LOCAL
29: Correfoc Adult ( Casc Antic ) 17:00 LOCAL
30: Correfoc Infantil ( Casc Antic ) 16:00 LOCAL

 
JULIOL
06: Gegants y Tabalers ( Barri Sant Cristofol ) 9:00 LOCAL
06: Tabalada en la Marina ( Al Barri ) 9:00 LOCAL
07: Aeri ( Barri Sant Cristofol )
14: Gegants i Gralles ( Poble Sec ) 9:00 LOCAL
27: Correfocs ( Cubelles ) LOCAL
28: Gegants y Tabalers ( Cubelles ) 15:00 LOCAL

 
AGOST
31: Tabalada ( Sitges )

 

 
SEPTEMBRE
07 y 08: Havaneras y Gegants ( Festa de la Patrona ) 18:00 LOCAL
15: Correfoc y Tabalada ( Barri Plus Ultra ) 20:00 LOCAL
28: TABALADA ( ARGENTONA )
29: Gegants i Grallers ( Congres Indians ) ?:00 LOCAL

 
OCTUBRE
05: Macrotabalada Concurs ( L`Hospitalet )
06: Gegants ( Vivendes del Congres ) 9:00 LOCAL
19: Correfoc Adults ( Gracia )
19: Club Super 3 ( Estadi Olimpic ) 16:00 Local
21: Nit de Bruixes Infantil y Tabalers( Sants )
31: Castañada Carretillada ( Al Barri )

 
NOVEMBRE
8.9.10: Colonies ( Castell del Fluvia ) 23: Jornades TIAF Tabalada( Parc Drets Humans )
24: Correfoc Infantil ( Casc Antic )

 
DESEMBRE
15: Marato TV3 Colegio Federic Mistral
15: Papa Noel ( Sants )
21: Comida Navidad
21: Despues de Comida espectaculo en el local